Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

W Szkole Podstawowej w Raszczycach uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie sie 1 września 2021 r. w budynku szkolnym w sali nr 2:

• 8.00 inauguracja klas IV - VIII
  • 9.00 msza św. w Kościele parafalnym  dla klas I - VIII
  • ok. 10.15 inauguracja klas I - III.
  • Oddział Przedszkolny w Raszczycach godz. 11.30
  • Oddział Przedszkolny w Żytnej maluchy o godz.12.30.
  • Oddział 6 latki o godz.13.30.

Drodzy Rodzice i Uczniowie raszczyckiej szkoły!
Dnia 1 .09.2021r. spotykamy się , by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny 2021/ 2022.
O godz 9.00 w kościele w Raszczycach zostanie odprawiona Msza św. Waszej intencji.
Przed mszą o godz 8.00 w murach szkoly rok szkolny rozpoczną nasi starsi uczniowie z klas IV- VIII , zaś uczniowie z klas młodszych I- III rok szkolny będą rozpoczynaly po mszy około godz. 10.00 również w szkole.
Ze względów sanitarnych bardzo proszę, by Rodzice zaopatrzyli każde dziecko w maseczkę która jest obowiązkowa na terenie szkoły i w kościele. Przypominam , iż w tym dniu obowiązuje każdego ucznia I uczennicę strój galowy.
Na inaugurację roku szkolnego ze względu na warunki lokalowe dzieci przychodzą bez rodziców. Wyjątek stanowią uczniowie klasy I. Pierwszakom towarzyszyć może w tym ważnym dla nich dniu jeden rodzic.
Pierwszoklasisci do kościoła przynoszą swoje tornistry, które zostaną poświęcone w czasie mszy.
Bardzo proszę rodziców klasy I by podpisane rogi obfitości dostarczyli do szkoły przed mszą.
Przedszkolaki będą inaugurowały rok przedszkolny 2021/ 2022 dnia 1.09.2021r. w budynkach oddziałów przedszkolnych według następującej kolejnosci:
Oddział Przedszkolny w Raszczycach godz. 11.30
Oddział Przedszkolny w Żytnej maluchy o godz.12.30.
Oddział 6 latki o godz.13.30.
Przedszkola w  tym dniu będą funkcjonowały w godzinach pracy poszczególnych placówek.
W czasie tej uroczystości każdy przedszkolak przychodzi z jednym z rodziców. Na terenie przedszkoli również obowiązują maseczki i dezynfekcja.
Rozklad jazdy autobusów zostanie podany w najbliższym czasie.
Pozdrawiam i życzę jeszcze odpoczynku w tym ostatnim wakacyjnym weekendzie.
Gizela Capek