Sukces naszych uczniów w II Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Jezus mówi..."

Dnia 24.04.2024 r. w budynku Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, zebrała się komisja konkursowa, która oceniła 249 nadesłanych prac plastycznych w II WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM „Jezus mówi…” pod honorowym patronatem Wydawnictwa “Dobry Pasterz”.

Nasi uczniowie wystartowali w dwóch kategoriach:

• przedszkolaki - Wiktoria Kubny z grupy Krasnoludków z Przedszkola w Żytnej
  • klasy 1- 3 -  Karol Kubny klasa 1, Judyta Niestrój, Lena Piórkowska, Oliwia Zawojak, Franciszek Powała z klasy 2 oraz Jan Powała z klasy 3

Z ogromną radością informujemy, że Wiktoria Kubny została Laureatką konkursu w kategorii przedszkolaki, Wiki narysowała piękny obrazek o Miłosiernym Samarytaninie.

W kategorii uczniowie klas 1- 3 laureatem został Franciszek Powała, który przygotował książeczkę zatytułowaną "Przypowieść o ziarenku".

Oficjalne ogłoszenie wyników wraz z wręczeniem nagród nastąpi 16 maja 2024 roku o godz. 10.30 w sali Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku.

Gratulujemy serdecznie, jesteśmy bardzo dumni!