Podsumowanie I Szkolnego Konkursu plastyczno - językowego na najpiękniejszą wielkanocną kartkę

Dziś odbyło się posumowanie I Szkolnego Konkursu na najpiękniejszą kartkę wielkanocną. Do udziału zgłosiło się prawie pięćdziesięciu uczniów klas I- VIII.
Skład jury:
– pani Justyna Rutkowska
– pani Laura Marcol- Ciara
– pani Ilona Gerlich

Jury przyznało następujące wyróżnienia:

I miejsce- Michalina Makulik- Marek
II miejsce – Karolina Wieczorek
III miejsce- Janek Powała
Nagroda specjalna dla Leny Sobeczko z klasy III.

Klasyfikacja w klasach IV-VIII:

I miejsce -Karolina Granieczny
II miejsce- Antonina Czogała
III miejsce Nina Kieś – Wiśniewska

Wyróżnienie przyznano Paulinie Zapłacie za wykonanie kartki wielkanocnej w formacie 3 D.

Uczniowie, którzy znaleźli się na podium mają do wykorzystania vouchery do Cinema City w Rybniku lub Rudzie Śląskiej. A uczennice z wyróżnieniem otrzymały karty podarunkowe do Empiku.

Na wszystkich uczestników czekały dyplomy, notesy, mazaki i zakreślacze.
Naszym uczniom i uczennicom gratulujemy ponadprzeciętnych umiejętności plastycznych.

Na ręce Rady Rodziców kierujemy serdeczne podziękowania za ufundowanie tak wspaniałych nagród rzeczowych dla wszystkich uczennic i uczniów.

I.G. L.M. - C.