II Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jezus mówi…"

6 uczniów oraz jeden przedszkolak przygotowało prace plastyczne na II Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jezus mówi..." organizowanym przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku, pod honorowym patronatem wydawnictwa Dobry Pasterz.

Zadaniem dzieci było w formie ilustracji lub książeczki przedstawić treść poznanej przypowieści biblijnej.

Prace zostały przekazane do organizatora a listę finalistów poznamy do 30 kwietnia br.

Serdecznie gratuluję Karolowi Kubnemu z klasy 1, Judycie Niestrój, Lenie Piórkowskiej, Oliwii Zawojak, Franciszkowi Powała z klasy 2, Janowi Powała z klasy 3 oraz najmłodszej Wiktorii Kubny z grupy Krasnoludków z Przedszkola w Żytnej!

Wszystkie prace były przepiękne.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!