Rozstrzygnięcie Szkolno - Parafialnego Rodzinnego Konkursu na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Podczas szkolnych Jasełek oraz kiermaszu zostały ogłoszone wyniki pierwszego Szkolno - Parafialnego Konkursu Rodzinnego na Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową.

Na konkurs wpłynęło 25 prac, wykonanych przez dzieci wraz z rodzicami oraz dziadkami, zatem cel integracji rodzinnej został w pełni osiągnięty.

Kreatywność naszych uczniów przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Mogliśmy podziwiać stajenki wykonane z różnych materiałów, zostały pięknie oświetlone i dodatkowo ozdobione.

I jak tu wybrać najpiękniejszą?

Dzięki ogromnemu wsparciu sponsorów mogliśmy nagrodzić każdą rodzinę, która się zaangażowała w stworzenie stajenki.

Dzięki uprzejmości wyróżnionych i nagrodzonych, stajenki stały się również cegiełką, a dochód z ich sprzedaży został przeznaczony na Radę Rodziców.

Wyniki Konkursu przedstawiają się następująco:

1. Miejsce -  Tymoteusz Czogała i Bartosz Gieroń

2. Miejsce -  Karol i Milena Hałacz, Maksymilian i Antonina Czogała, Roman i Agnieszka Brauner

3. Miejsce - Laura Knura, Jan i Franciszek Powała, Karolina Granieczny

• Nagroda specjalna – Szymon Koczy
  • Nagroda księdza proboszcza – Łukasz Brauner
  • Nagroda w kategorii eko – Agata i Robert Procek, Wiktoria i Karol Kubny

Wyróżnienia:

• Lena Sobeczko
  • Hanna, Mateusz i Patrycja Wróbel
  • Paulina i Wojciech Zapłata
  • Zuzanna Górecka
  • Alicja i Julia Wojak
  • Antoni Pakuła
  • Oliver i Oskar Tumula
  • Jolanta i HannaWęglorz
  • Marek i Zofia Wojaczek
  • Judyta i Agata Niestrój
  • Kinga Zając
  • Natalia Szolc
  • Mateusz i Milena Grzesik

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Nagrody w konkursie ufundowane zostały przez księdza Proboszcza Joachima Ledwonia, lokalnych przedsiębiorców (m.in Plantacja choinek Jelocha, Ubezpieczenia Radosław Gruchel, Siltegro, AKM AUTO SERWIS, Usługi budowlane Stanisław Kołodziej), Radę Rodziców a także prywatne osoby.