Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Z uśmiechem na twarzy, wypoczęci, radośni spotykamy się po wakacjach!

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy 4 września od uroczystej mszy świętej w intencji wszystkich dzieci, nauczycieli oraz pracowników Szkoły Podstawowej w Raszczycach. Dziękuję Frankowi, Zuzi, Emilii, Agnieszce oraz Paulinie za oprawę liturgiczną.

Po mszy udaliśmy się do sali OSP, gdzie przywitaliśmy nowe koleżanki i kolegów z klasy 1, poznaliśmy wychowawców i nauczycieli uczących poszczególnych przedmiotów.

Akademię poprowadziły Nadia Goliwąs oraz Tosia Czogała z klasy 8, wierszyki i piosenki przygotowała klasa 4 oraz 1.

Dziękujemy Pani Maryli Kupczyk, Basi Nowak i Weronice Filip za przygotowanie akademii i sali do dzisiejszego dnia; podziękowania dla uczniów klasy 6 i 8 za przygotowanie i posprzątanie sali OSP.

Dziękujemy Księdzu proboszczowi Joachimowi Ledwoniowi za odprawienie Eucharystii i poświęcenie tornistrów pierwszakom.

Podziękowania również dla naszego Pana woźnego, Krzysia, za pomoc w przygotowaniu sali do dzisiejszej akademii.

Podziękowania kierujemy również w stronę strażaków, za udostępnienie sali.