Piękna Nasza Polska Cała- Międzynarodowy projekt edukacyjny

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza polska Cała". Głównym zadaniem projektu było przybliżenie dzieciom i młodzieży tradycji i piękna Polski. Do wykonania mieliśmy 20 zadań, które sprawiły uczniom wiele radości. Każdy mógł wykazać się w inny sposób. Dzięki udziałowi w projekcie poznaliśmy życie i twórczość Cypriana Kamila Norwida. Dowiedzieliśmy się ciekawostek na temat naszych sąsiadów. Tworzyliśmy prace plastyczne w plenerze. Zasmakowaliśmy chleba i jego dobroci. Kolędowaliśmy i pomagaliśmy potrzebującym. Poznaliśmy stroje z różnych regionów Polski. Uczniowie klas starszych wykonali prezentacje przedstawiające Zamki i Królów Polskich. Cały projekt realizowaliśmy z wielką radością i dumą.